Ana sayfa : Dosya uzantıları : .part Dosya

.part Dosya uzantısı

Dosya tipiPartially Downloaded File

geliştirici N/A
kategori Misc Files
biçim Text and Binary

.PART seçenek numarası

Bir PART dosyası, devam etmekte olan ya da durdurulmuş olan indirmeler için kullanılan İnternet'ten kısmen indirilmiş bir dosyadır. Bazı PART dosyaları, indirmeyi başlatan aynı program kullanılarak daha sonra tekrar başlatılabilir. PART dosyaları genellikle Mozilla Firefox ve Go! Zilla, eMule ve durdurulan eDonkey programı gibi birkaç dosya aktarma programı tarafından kullanılır.

Daha fazla bilgi

Mac’te Skype kullanıyorsanız ve bir PART dosyası yeniden görünmeye devam ederse, dosyayı çöp kutusuna taşıyın ve bunun çöp kutusundaki tek dosya olduğundan emin olun. Ardından, "Çöp Kutusu" simgesini sağ tıklayın, "Komut" tuşunu basılı tutun, Güvenli Boş Çöp Kutusu'nu seçin ve çöp kutusunun boş olduğunu doğrulayın. Şimdi, Skype'ı yeniden açtığınızda, PART dosyası artık tekrar görünmemelidir.

NOT: FlashGet ile bir PART dosyası indirmeye devam etmek için, uzantıyı .JC olarak yeniden adlandırmanız gerekebilir.

Açılan programlar PART dosyalar
Windows
Mozilla Firefox
Skype
FlashGet
Free Download Manager
DrSiRiUs eMule Plus
Headlight Go!Zilla
Linux
Mozilla Firefox
Skype
zsync
Macintosh
Mozilla Firefox
Skype

PART Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .part uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Partially Downloaded File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.