Ana sayfa : Dosya uzantıları : .paf Dosya

.paf Dosya uzantısı

Dosya tipi1Portable Application Installer File

geliştirici N/A
kategori Executable Files
biçim N/A

Nedir PAF dosya?

USB flash sürücüde depolanan taşınabilir bir uygulama için yükleyici; herhangi bir Windows bilgisayarına USB sürücüsünden kurulabilir ve çalıştırılabilir; Firefox Portable, OpenOffice.org Portable, 7-Zip Portable gibi yazılımların yanı sıra diğer birçok oyun, program ve yardımcı program gibi yazılımları içerir.

Daha fazla bilgi

PAF dosyaları .U3P dosyalarına benzer, ancak farklı bir teknolojiye dayanır.

Açılan programlar PAF dosyalar
Windows
Run from USB flash drive

Dosya tipi2Personal Ancestral File

geliştirici Intellectual Reserve
kategori Data Files
biçim Binary

.PAF seçenek numarası 2

Soyağacı yönetim programı olan Personal Ancestral File tarafından oluşturulan dosya; ataları, torunları, ilişkileri, doğum tarihlerini ve diğer şecere bilgilerini içeren soy ağacı verilerini içerir; aile soylarını depolamak için kullanılır.

Açılan programlar PAF dosyalar

Dosya tipi3PARIS Audio File

geliştirici Ensoniq
kategori Audio Files
biçim N/A

.PAF seçenek numarası 3

PAF dosyası, PARIS ses biçiminde kaydedilmiş bir ses dosyasıdır. 1998'de piyasaya sürülen, ancak artık üretilmeyen bir dijital ses iş istasyonu (DAW) olan Ensoniq PARIS tarafından kaydedilen ses içeriyor.

Daha fazla bilgi

Ensoniq PARIS artık üretilmiyor olsa da, yazılım ve PAF formatı bazı meraklılar tarafından kullanılmaya devam ediyor. Format, Winamp, WaveLab ve Reaper (libsndfile sarmalayıcı yüklü) dahil olmak üzere çeşitli ses programları tarafından desteklenir. Programa erişiminiz varsa, biçimi PARIS'ta daha yaygın .WAV biçimine de dönüştürebilirsiniz.

Açılan programlar PAF dosyalar

PAF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .paf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PARIS Audio File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.