Ana sayfa : Dosya uzantıları : .oxt Dosya

.oxt Dosya uzantısı

Dosya tipiApache OpenOffice Extension

geliştirici Sun Microsystems
kategori Plugin Files
biçim Zip

.OXT seçenek numarası

Apache OpenOffice (eski adıyla OpenOffice.org) ve StarOffice programlarına ek işlevler ekleyen uzantı; gelişmiş yazım denetimi, rapor oluşturma, dosya sıkıştırma ve diğer birçok özellik gibi ekstra özellikler sunar.

Daha fazla bilgi

Bir OXT dosyası kurmak için, Araçlar menüsünden "Extension Manager" ı seçin, sonra "Ekle" yi tıklayın ve dosya tarayıcısından uzantıyı seçin. Apache OpenOffice 2.2 veya daha yenisine sahipseniz, uzantıları OXT dosyasını çift tıklatarak da yükleyebilirsiniz.

OXT dosyaları Apache OpenOffice paketi için veya Writer, Base gibi bireysel programlar için geliştirilebilir. Calc, Chart, Draw, Impress ve Math. Programa dahil olabilirler veya kullanıcılar tarafından geliştirilebilirler.

Uzantıları Apache OpenOffice Repository'den indirebilirsiniz.

Açılan programlar OXT dosyalar
Windows
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

OXT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .oxt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Apache OpenOffice Extension Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.