Ana sayfa : Dosya uzantıları : .osp Dosya

.osp Dosya uzantısı

Dosya tipiOpenShot Project File

geliştirici Jonathan Thomas
kategori Video Files
biçim Binary

.OSP seçenek numarası

Linux için açık kaynak kodlu bir video editörü OpenShot tarafından oluşturulan video düzenleme projesi dosyası; ses, video ve görüntü dosyalarına, ayrıca geçişlere, efektlere ve sıralama bilgilerine referanslar içerir; çoklu izleri ve tahribatsız düzenlemeleri destekler; Bir video düzenleme projesini kaydetmek, yüklemek ve desteklenen birkaç çıkış video formatından birine aktarmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

OpenShot, doğrusal olmayan bir video düzenleyicidir; bu, kullanıcıların bir videodaki herhangi bir kareye, karelerin orijinal kopyasını yok etmeden erişebilecekleri ve düzenleyebilecekleri anlamına gelir. Yazılım, birkaç farklı ses, video ve görüntü formatı için destek sağlayan FFmpeg kitaplıklarını kullanıyor.

Açılan programlar OSP dosyalar
Linux
OpenShot

OSP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .osp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

OpenShot Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.