Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nus3bank Dosya

.nus3bank Dosya uzantısı

Dosya tipiSuper Smash Bros. Audio Bank File

geliştirici Nintendo
kategori Audio Files
biçim N/A

.NUS3BANK seçenek numarası

Bir NUS3BANK dosyası, 3DS ve Wii U için popüler video oyunu karakterlerinin yer aldığı bir Nintendo oyunu olan Super Smash Bros. tarafından kullanılan bir ses bankasıdır. Oyun sırasında şarkı veya karakter sesleri gibi başvurulan ses dosyaları koleksiyonunu içerir.

Daha fazla bilgi

Super Smash Bros. tarafından Sm4shExplorer ile Wii U için kullanılan NUS3BANK dosyalarına ses dosyaları ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz (Sm4shMusic eklentisinin kurulu olması gerekir). Bu araç, Süper Smash Bros'un tüm dosya sistemini görüntülemenizi, dosyaları bir klasöre çıkarmanızı, dosyaları altıgen editörle açmanızı ve daha fazlasını sağlar.

NUS3BANK dosyası genellikle ortalama bir kullanıcı tarafından fark edilmez. Büyük olasılıkla, yalnızca oyunu değiştirmek ve sesi değiştirmek isteyen modüller tarafından görülüyor.

Açılan programlar NUS3BANK dosyalar

NUS3BANK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nus3bank uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Super Smash Bros. Audio Bank File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.