Ana sayfa : Dosya uzantıları : .numbers Dosya

.numbers Dosya uzantısı

Dosya tipiNumbers Spreadsheet File

geliştirici Apple
kategori Spreadsheet Files
biçim N/A

.NUMBERS seçenek numarası

NUMBERS dosyası, MacOS ile birlikte gelen bir elektronik çizelge programı olan Apple Numbers tarafından oluşturulan bir elektronik çizelgedir. Verileri satır ve sütun şeklinde düzenlenmiş bir elektronik tablo içerir. Ayrıca tablolar, grafikler, görüntüler, formüller ve diğer veri türlerini içerebilir. NUMBERS dosya sıfırdan veya bir şablondan oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

Apple Numaraları 4.1’de NUMBERS dosyası açık

NUMBERS dosyası, Numaralar programı ile ilişkili ana dosya türüdür. E-tablonuzu Numbers olarak kaydettiğinizde, program e-tablo bilgilerini saklamak için bir NUMBERS dosyası oluşturur. Dosya, elektronik tabloları depolamak için Microsoft Excel tarafından kullanılan .XLSX dosyasına benzer.

Numaralar programı genellikle işletme geliri ve giderleri, aylık aktif kullanıcılar gibi sayısal verileri düzenlemek için kullanılır. uygulama veya web sitesi veya kiliseye katılım. Verileri, biçimlendirilmiş bir tabloda veya tabloda olduğu gibi çeşitli şekillerde sıralamayı ve görüntülemeyi seçebilirsiniz. Verilerin sunumunu geliştirmek için NUMBERS dosyanıza metin, şekiller ve ortamlar (fotoğraflar, müzikler ve videolar) ekleyebilirsiniz.

NOT: Numaralar, Apple'ın iWork paketinin bir parçasıdır; Açılış Konuşması (sunumlar için) ve Sayfalar (dokümanlar için). Sayılar, Apple'ın iWork '08 verimlilik paketi ile tanıtıldı.

Açılan programlar NUMBERS dosyalar
Macintosh
Apple Numbers

NUMBERS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .numbers uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Numbers Spreadsheet File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.