Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nst Dosya

.nst Dosya uzantısı

Dosya tipi1NoiseTracker Module

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir NST dosya?

Bir NST dosyası, 1989'da oluşturulan ücretsiz bir ses izleme programı olan NoiseTracker tarafından kullanılan bir modüldür. Not desenleri ve ses örnekleri içeren bir veya daha fazla ses parçası içerir.

Daha fazla bilgi

NST dosyası, NoiseTracker ile ilişkili ana dosya türüdür. Modüllerdeki notlara göre çalınan ses örneklerinden oluşan bir modül kaydeder.

NoiseTracker, Amiga oyun müzisyenleri tarafından müzik yapmak için yaygın olarak kullanılır. Amiga, 1980'lerde ve 1990'larda Commodore tarafından üretilen kişisel bir bilgisayar platformuydu. NoiseTracker üretimine son verildi ve artık karşıdan yüklenemedi. Çalınması gereken bir NST dosyanız varsa, Windows'ta Nullsoft Winamp kullanabilirsiniz.

Açılan programlar NST dosyalar
Windows
Nullsoft Winamp
Macintosh
Nullsoft Winamp

Dosya tipi2Outlook Connector for Notes File

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim Binary

.NST seçenek numarası 2

NST dosyası, kullanıcıların Outlook ile Lotus Notes'a erişmelerini sağlayan bir Microsoft Outlook eklentisi olan IBM Lotus Domino için Outlook Connector tarafından oluşturulan bir depolama dosyasıdır. Bilgisayarınızda yerel olarak depolanan çevrimdışı erişime yönelik Notes iletileri ve diğer verileri içerir. NST dosyaları, Outlook çevrimdışı .OST dosyalarına benzer.

Daha fazla bilgi

NST dosyalarının boyutu daha büyük olabilir ve bu da bilgisayarınızın performansını yavaşlatabilir ve Outlook'un çökmesine neden olabilir. NST dosyalarını silerseniz Bağlayıcı eklentisi tarafından otomatik olarak yeniden oluşturulurlar. NST dosyasını kalıcı olarak kaldırmak için Outlook profilini silmeniz ve yeni bir profil oluşturmanız gerekir.

NST dosyaları, içinde OST ve .PST dosyaları gibi diğer yerel profil ayarları dosyalarıyla aynı klasörde bulunur. aşağıdaki dizinler:

Açılan programlar NST dosyalar

NST Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nst uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Outlook Connector for Notes File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.