Ana sayfa : Dosya uzantıları : .note Dosya

.note Dosya uzantısı

Dosya tipi1Notability Note File

geliştirici Ginger Labs
kategori Text Files
biçim N/A

Nedir NOTE dosya?

Bir NOT dosyası, Noter tarafından oluşturulan bir not, macOS ve iOS için not alma uygulaması içerir. Metin, ek açıklamalar, çizimler ve resimler içerebilen bir notun içeriğini saklar. NOT dosyaları tescilli bir biçimde kaydedilir.

Daha fazla bilgi

NOT dosyaları yalnızca Noter tarafından oluşturulabilir veya açılabilir. NOT dosyaları oluşturarak Dosya → Dışa Aktar'ı ve Not formatını seçerek oluşturabilirsiniz. NOT dosyalarını, Dosya → İçe Aktar'ı seçip NOT dosyasına gidip seçerek açabilirsiniz.

NOT: Nottabilite genellikle işletme uzmanları, öğretmenler ve öğrenciler tarafından kullanılır. NOT dosyalarının yanı sıra, Noterbility .RTF ve .PDF dosyalarını içe aktarabilir.

Açılan programlar NOTE dosyalar

Dosya tipi2Notessimo Composition

geliştirici Failsafe Games
kategori Audio Files
biçim Binary

.NOTE seçenek numarası 2

Kullanıcıların oyun müzik besteleri oluşturmasını sağlayan Web tarayıcısı tabanlı bir Flash uygulaması olan Notessimo tarafından oluşturulan şarkı dosyası; tarayıcıdan kullanıcının masaüstüne kaydedilebilir ve daha sonra oyundaki Dosya → Yükle menüsü seçeneğiyle geri yüklenebilir; çoklu parça ve aletleri destekler.

Daha fazla bilgi

NOT dosyaları genellikle video oyunu müziğini veya TV şovu tema şarkılarını yeniden düzenlemek için kullanılır.

Açılan programlar NOTE dosyalar

NOTE Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .note uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Notessimo Composition Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.