Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nml Dosya

.nml Dosya uzantısı

Dosya tipi1Traktor Collection File

geliştirici Native Instruments
kategori Audio Files
biçim XML

Nedir NML dosya?

Traktor tarafından kullanılan, ses karışımı oluşturmak için kullanılan bir DJ karıştırma uygulaması; kullanıcının çalma listesini bir XML biçiminde kaydeder; sanatçılar, bültenler, etiketler, türler, şarkılar, örnekler ve remix kümelerinin listesini içerir; herhangi bir gerçek ses örneği dosyası içermez, bunun yerine bunlara referanslar içerir.

Daha fazla bilgi

NML dosyaları, farklı karışımlar oluştururken farklı çalma listeleri arasında geçiş yapmak için faydalıdır.

Açılan programlar NML dosyalar

Dosya tipi2NSMB Editor Exported Level File

geliştirici NSMBe
kategori Game Files
biçim Binary

.NML seçenek numarası 2

Nintendo DS oyunu Yeni Süper Mario Bros için özel seviyeler yapmak için kullanılan bir program olan NSMBe (New Super Mario Bros. Editor) tarafından oluşturulan oyun dosyası .; kullanıcı tarafından yaratılan dışa aktarılan bir seviyeyi kaydeder ve bloklar, madeni paralar, Koopas, öğeler ve diğer nesneleri içerebilir.

Daha fazla bilgi

NML dosyaları, New Super Mario Bros. dünyasında bireysel seviyeleri dışa aktarmak için kullanılır. Bu seviyeler başkalarıyla paylaşılabilir ve daha sonra NSMBe'deki "Araçlar / Seçenekler" sekmesindeki Dışa Aktar düğmesini kullanarak NSMB oyununun mevcut .NDS ROM'una yama olarak uygulanabilir.

NML dosyalarını içe aktarın ve bunları bir oyun yamasına uygulayın, önce NSMB oyunu için NDS ROM dosyasına sahip olmalısınız. NDS dosyasını NSMBe'de açtığınızda, "Seviye Listesi" sekmesinden düzeyleri içe ve dışa aktarabilirsiniz.

NOT: NSMBe, NSMBe5 olarak da adlandırılır.

Açılan programlar NML dosyalar
Windows
NSMBe

NML Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nml uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

NSMB Editor Exported Level File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.