Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ndif Dosya

.ndif Dosya uzantısı

Dosya tipi1Nokia Data File

geliştirici Nokia
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir NDIF dosya?

Nokia telefonunun hafıza kartında oluşturulan veri dosyası; telefondaki bilgileri güncellemek için kullanılan yedekleme verilerini veya diğer verileri içerebilir; bazen boş sıfır kilobayt (0KB) dosya olarak görülür; Nokia PC Suite kullanarak telefondan indirilebilir.

Açılan programlar NDIF dosyalar

Dosya tipi2Apple New Disk Image Format File

geliştirici Apple
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.NDIF seçenek numarası 2

Bir NDIF dosyası, Apple'ın Yeni Disk Görüntüsü Formatında (NDIF) kaydedilen ve eski bir Mac Classic uygulaması olan Disk Copy 6.0 ile sunulan bir disk görüntüsüdür. Verileri, kaynak çatalındaki meta verilerden ve veri çatalındaki verilerden oluşan çift çatal biçiminde sıkıştırır. NDIF dosyaları, Mac bilgisayarlarda dosya sistemlerini bağlamak için eski bir format olarak kullanılmıştır.

Daha fazla bilgi

İkili çatal içeriği, NDIF dosyalarını platformlar arası ortamlarda kullanımını zorlaştırır. NDIF formatı, verileri tek çatal formatta saklayan Apple'ın UDIF formatı ile değiştirildi. NDIF dosyaları artık yaygın olarak kullanılmamaktadır.

NOT: NDIF dosyaları, Mac OS X'te bulunan bir disk görüntü montaj programı olan Disk Yardımcı Programı kullanılarak açılabilir.

Açılan programlar NDIF dosyalar
Macintosh
Apple Disk Utility

NDIF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ndif uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Apple New Disk Image Format File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.