Ana sayfa : Dosya uzantıları : .nbs Dosya

.nbs Dosya uzantısı

Dosya tipi1Minecraft Note Block Studio File

geliştirici David Norgren
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir NBS dosya?

Minecraft Not Block Studio (NBS) tarafından oluşturulan, Minecraft oyununa özel müzik yapmak için kullanılan üçüncü taraf bir program olan ses projesi; her biri programdaki bir klavye sentezleyiciden ve cihazlardan üretilen notalara sahip, katmanlar adı verilen çoklu parçaları kaydeder; Müziği önizlemek için yazılım içerisinde oynatılabilir.

Daha fazla bilgi

NBS dosyaları Minecraft oyununa dahil edilmek üzere .MID biçiminde veya bir MCEdit .SCHEMATIC dosyasına dışa aktarılabilir.

NOT: Minecraft Note Block Studio .MID 'ı alabilir. bu nedenle Minecraft kullanıcıları sık kullanılan MIDI şarkılarını dönüştürmek ve Minecraft'a aktarmak için bu özelliği kullanırlar.

Açılan programlar NBS dosyalar
Windows
Mojang Minecraft
Minecraft Note Block Studio
Linux
Mojang Minecraft
Macintosh
Mojang Minecraft

Dosya tipi2NTI Backup Set

geliştirici NTI
kategori Backup Files
biçim Binary

.NBS seçenek numarası 2

NTI Backup Now tarafından oluşturulan yedekleme dosyası, Windows için bir yedekleme ve geri yükleme programı; yedekleme verilerini içeren ilgili bir NTI Yedekleme Dosyasına ( .NBF extension) atıfta bulunur; yedekleme kümesini kaydetmek ve yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NBS dosyaları, sabit disk bölümü yedekleme kümeleri olan .NPS dosyalarından farklıdır. Bir NBS yedekleme, Şimdi NTI Yedekleme'de "Dosya Tabanlı Yedekleme" olarak adlandırılırken, bir NPF yedeklemesi "Sürücü Tabanlı Yedekleme" olarak adlandırılır.

Açılan programlar NBS dosyalar

NBS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .nbs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

NTI Backup Set Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.