Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mui Dosya

.mui Dosya uzantısı

Dosya tipi1Myriad User Instrument File

geliştirici Myriad Software
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir MUI dosya?

Bir MUI dosyası, Harmony Assistant gibi Myriad müzik notasyonu yazılımı ürünleri tarafından kullanılan bir kullanıcı aracı dosyasıdır. Piyano, tel, ahşap rüzgar, pirinç gibi çeşitli enstrümanlar için sesleri depolar. MUI dosyaları gerçekçi sesler üretmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MUI dosyasını Myriad Harmony Assistant'ta aç

Harmony Assistant ile birlikte gelen birçok varsayılan araç vardır. Çalgılar, belirli bir nota çalan bir enstrüman kaydından ve programa nasıl çalınması gerektiğini anlatan parametrelerden oluşur. MUI dosyası, kullanıcıların bir enstrümanı düzenleyerek ve "Eylem" bağlamsal menüsünde "Önceden tanımlanmış enstrümanı kaydet" i seçerek, varsayılan enstrümanlar dışında enstrümanlar oluşturmasına izin verir. Kullanıcı ayrıca, not aralığı, ses saldırı hızı, bozulma, ses seviyesi serbest bırakma ve döngü serbest bırakma gibi cihazların parametrelerini de tanımlayabilir.

Açılan programlar MUI dosyalar
Windows
Myriad Harmony Assistant
Linux
Myriad Harmony Assistant
Macintosh
Myriad Harmony Assistant

Dosya tipi2Multilingual User Interface File

geliştirici Microsoft
kategori System Files
biçim Binary

.MUI seçenek numarası 2

Windows 2000 ve sonraki sürümlerin Çok Dilde Kullanıcı Arabirimi bileşeni tarafından kullanılan kaynak dosyası; Windows arabiriminin farklı dillere değiştirilmesine izin veren kaynakları içerir.

Daha fazla bilgi

Pek çok MUI dosyası, Windows% SystemRoot% \ dizininde bulunabilir (örneğin, Windows 7'de% SystemRoot% \ en-US \). Ayrıca Windows Journal, Windows Defender, Windows Mail ve Not Defteri (notepad.exe.mui) dahil olmak üzere diğer Microsoft Windows programları gibi belirli program kurulumları içinde bulunabilirler.

Ek dil paketleri kurulabilir. Windows 7’de, Denetim Masası → Saat, Dil ve Bölge → Ekran dilini değiştir → Klavyeler ve Diller’i seçip Dilleri yükle / kaldır ... düğmesini tıklatarak seçin.

Açılan programlar MUI dosyalar

MUI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mui uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Multilingual User Interface File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.