Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mtm Dosya

.mtm Dosya uzantısı

Dosya tipi1MultiTracker Module

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir MTM dosya?

.MOD dosyasına benzer evrensel ses izleme modülü biçimi; çalma için ses örnekleri ve müzikal bir skor içerir; birçok numunenin bir kerede çalınmasını sağlayan 32 kanala kadar destekler.

Açılan programlar MTM dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Nullsoft Winamp
XMPlay
MODPlug Player
MikMod
VUPlayer
jetAudio
Linux
MikMod
Macintosh
Nullsoft Winamp
CocoModX
MikMod
XimpleMOD

Dosya tipi2Macrofocus TreeMap File

geliştirici Macrofocus
kategori Data Files
biçim Binary

.MTM seçenek numarası 2

Çapraz platform görselleştirme aracı TreeMap tarafından oluşturulan dosya; görsel yerleşim algoritması ve ağaç haritası öğelerinin boyutu, rengi ve etiketleri gibi parametreleri saklar; bütçe ve proje verileri gibi yapılandırılmış veri kümelerini görselleştirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

TreeMap dosyaları, küçük ve büyük veri kümelerinin görselleştirme özelliklerini saklamak için kullanılır. Verileri birden fazla yakınlaştırma düzeyinde görüntülemek için kullanılabilir, bu da kullanıcıların büyük resmi ve daha ince ayrıntıları görmesine yardımcı olur.

Açılan programlar MTM dosyalar

MTM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mtm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Macrofocus TreeMap File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.