Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mss Dosya

.mss Dosya uzantısı

Dosya tipi1Microprocessor Software Specification File

geliştirici Xilinx
kategori Developer Files
biçim Binary

Nedir MSS dosya?

Mikroişlemciler için yazılım tasarlamak için kullanılan bir program olan Xilinx Platform Studio (XPS) tarafından kullanılan dosya; Bir mikroişlemci için giriş / çıkış aygıtlarını, kesme işleyici rutinlerini ve diğer yazılım özelliklerini belirtir.

Daha fazla bilgi

MSS dosyaları, Xilinx Platform Studio (XPS) ile tasarlanmış bir mikroçip ile kullanılabilecek yazılımı tanımlar. Gömülü bir işlemci örneği için bir yazılım kütüphanesi yaratan Library Generator'e girdi olarak kullanılırlar.

Açılan programlar MSS dosyalar

Dosya tipi2MyScreenSaver Builder File

geliştirici MSB
kategori Data Files
biçim Binary

.MSS seçenek numarası 2

Ekran koruyucular yapmak ve araç bilgilerini taramak ve paylaşmak için kullanılan bir program olan MyScreenSaver Builder tarafından oluşturulan araç veri dosyası; araç görüntülerini ve verilerini özel bir biçimde saklar; Marka, model, yıl, fiyat ve boyutlar gibi araç bilgilerini içerebilir.

Daha fazla bilgi

MSS dosyaları, görüntüleri görüntülemek, dağıtmak ve ekran koruyucu oluşturmak için kategorilere ayrılmış koleksiyonlara paketlemek için kullanılır. MyScreenSaver Builder, hem .GIF hem de .JPG resim formatlarını MSS dosyalarına içe aktarabilir.

MSS dosyaları, MSS'deki resimlere ve bilgilere göz atmak için kullanılan MyScreenSaver Builder ile birlikte gelen bir araç olan MSS Viewer ile görüntülenebilir paketler.

Açılan programlar MSS dosyalar

MSS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mss uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MyScreenSaver Builder File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.