Ana sayfa : Dosya uzantıları : .msim Dosya

.msim Dosya uzantısı

Dosya tipimSecure Password Manager Backup File

geliştirici mSeven Software
kategori Backup Files
biçim N/A

.MSIM seçenek numarası

Dijital cüzdan ve şifre yöneticisi mSecure Password Manager tarafından oluşturulan ve kullanılan yedekleme dosyası; şifreleri ve kullanıcı adları ve hesap numaraları gibi diğer özel bilgileri içeren bir kullanıcının mSecure verilerinin şifrelenmiş bir yedeğini saklar.

Daha fazla bilgi

MSIM dosyası, kullanıcılara yanlışlıkla uygulamanın kaldırılması veya hasar görmesi durumunda verilerinizi korumaya yardımcı olan mSecure "E-posta Yedeği" işlevini kullandığında en sık görünür. Verilerinizi kaybetmeniz durumunda açabileceğiniz mSecure verilerinizin bir yedeğini kendinize e-postayla gönderebilirsiniz. Verileri geri yüklerken, yedekleme yaparken kullandığınız giriş şifrenizi girmeniz istenecektir. Şifreyi girdikten sonra size verileri geri yükleme seçeneği sunulur.

NOT: mSecure, özel bilgileri saklamak için 256 bit Blowfish Şifrelemesi kullanır.

Açılan programlar MSIM dosyalar

MSIM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .msim uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

mSecure Password Manager Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.