Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mpd Dosya

.mpd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Microsoft Project Database

geliştirici Microsoft
kategori Database Files
biçim Binary

Nedir MPD dosya?

Proje yönetimi için kullanılan bir program olan Microsoft Project tarafından oluşturulan veritabanı dosyası; Microsoft Access uyumlu bir biçimde depolanmış proje verilerini içerir; Tüm bir projeyi ilişkisel kayıtlara dayalı bir veritabanı formatında kaydetmek ve yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: MPD dosyaları Microsoft Project 2007 veya sonrası tarafından kaydedilemez. Ancak, mevcut MPD dosyaları hala yeni bir proje için temel olarak kullanılabilir.

Açılan programlar MPD dosyalar
Windows
Microsoft Project 2016
K-SOL Project Reader

Dosya tipi2File List Creator Playlist

geliştirici WenSoftware
kategori Data Files
biçim Binary

.MPD seçenek numarası 2

Kullanıcıların bilgisayar dosyalarını yönetmelerine ve izlemelerine yardımcı olan bir yardımcı program olan Dosya Listesi Oluşturucu (FLC) tarafından kullanılan dosya; dosyaların bir listesini depolar; .MP3 dosyalarının bir çalma listesini depolamak için yaygın olarak kullanılır; dijital fotoğrafların, sıkıştırılmış dosyaların ve diğer dosya türlerinin listelerini de depolayabilir.

Daha fazla bilgi

MPD dosyaları dosya listelerini takip ederken, asıl dosyaları değil yalnızca dosya başvurularını içerir.

NOT: MPD, aynı zamanda bir müzik çalar için "Music Player Daemon" için kısadır. Uzak sistemlerden ses dosyalarını çalabilen Unix.

Açılan programlar MPD dosyalar
Windows
WenSoftware File List Creator

MPD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mpd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

File List Creator Playlist Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.