Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mp8 Dosya

.mp8 Dosya uzantısı

Dosya tipiMultisim 8 Project

geliştirici National Instruments
kategori CAD Files
biçim N/A

.MP8 seçenek numarası

MP8 dosyası, baskılı devre kartlarını (PCB) tasarlamak, analiz etmek ve simüle etmek için kullanılan bir program olan Multisim'in 8. sürümü tarafından oluşturulan bir projedir. .MS8 dosyalarında saklanan devre tasarımlarına referanslar içerir. MP8 dosyaları ayrıca simülasyon sonuçları, belgeler ve raporlar içerebilir.

Daha fazla bilgi

MP8 dosyaları bir projede birden fazla tasarım düzenlemek ve yönetmek için kullanılır. MP8 ve MS8 dosyaları Multisim 8 ile ilişkilendirilmiş ana dosya türleridir. Multisim'de açmak için MP8 veya MS8 dosyasını çift tıklayabilirsiniz.

Multisim, sürümü belirten dosya uzantılarını yansıtmak için sayıları ekler. Projeyi yaratan Multisim. Örneğin, Multisim 10, .MP10 dosya uzantısını ve Multisim 11, .MP11 dosya uzantısını oluşturur. Ayrıca, Multisim, eski proje formatlarını da destekler; bu, Multisim'in 14. sürümünün Multisim'in 9. sürümü tarafından oluşturulan bir MP9 projesini açabileceği anlamına gelir. ortamı. PCB'leri basitleştirmek ve analiz etmek için dünyadaki eğitimciler, araştırmacılar ve mühendisler tarafından kullanılır.

Açılan programlar MP8 dosyalar

MP8 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mp8 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Multisim 8 Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.