Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mobileprovision Dosya

.mobileprovision Dosya uzantısı

Dosya tipiXcode Mobile Provisioning Profile

geliştirici Apple
kategori Misc Files
biçim Binary

.MOBILEPROVISION seçenek numarası

iPhone uygulamaları oluşturmak için sıklıkla kullanılan bir yazılım geliştirme IDE'si olan Apple Xcode tarafından kullanılan dosya; hala geliştirilme aşamasında olan bir uygulamanın sınırlı sayıda iPhone veya iPad'e yüklenmesine izin veren bir temel hazırlık profili içerir.

Daha fazla bilgi

Apple’ın Üye Merkezi Web portalının Geliştirici Program Kaynakları bölümünde bulunan iOS Provisioning Portal aracılığıyla provizyon profilleri oluşturulabilir. Ön hazırlık profilleri yalnızca kayıtlı geliştiriciler tarafından oluşturulabilir ve cihazın benzersiz seri numarası kullanılarak bir iPhone veya iPad'e atanmaları gerekir.

Bir ön hazırlık profili Xcode aracılığıyla alındığında, profille ilişkilendirilmiş olan uygulama Test cihazına yüklenip çalıştırılabilir.

Açılan programlar MOBILEPROVISION dosyalar
Macintosh
Apple Xcode

MOBILEPROVISION Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mobileprovision uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Xcode Mobile Provisioning Profile Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.