Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mmf Dosya

.mmf Dosya uzantısı

Dosya tipi1Meal-Master Recipe File

geliştirici Episoft Systems
kategori Data Files
biçim Text

Nedir MMF dosya?

Meal-Master biçiminde kaydedilen tarif, birkaç farklı tarif programı tarafından desteklenen standart bir tarif formatı; Reçete bileşenlerini ve ilgili bilgileri düz metin biçiminde saklar.

Daha fazla bilgi

Birçok reçete programı, Dosya → Dışarı Aktar seçeneğini kullanarak tarifleri MMF dosyaları olarak dışa aktarmanıza izin verir. Sonuçta ortaya çıkan MMF dosyası, MMF formatını destekleyen başka bir uygulamada açılabilir.

Bir MMF dosyasını MacGourmet'te içe aktarmak için aşağıdaki adımları izleyin:

NOT: The Meal-Master formatı ilk olarak DOS tabanlı bir tarif oluşturma programı olan Meal-Master tarafından kullanıldı.

Açılan programlar MMF dosyalar
Windows
Cookbook Wizard
Macintosh
Mariner MacGourmet Deluxe

Dosya tipi2Synthetic Music Mobile Application File

geliştirici Yamaha
kategori Audio Files
biçim N/A

.MMF seçenek numarası 2

Mobil cihazlar için oluşturulan Yamaha SMAF ses dosyası formatı; yaygın olarak cep telefonu zil sesleri için kullanılır, ancak metin ve grafiklerin görüntülenmesini de destekler; Yamaha SMAF Araçları kullanılarak .WAV veya .MID dosyalarından oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

SMAF formatı hakkında ek bilgiler ile SMAF dosyaları oluşturmak ve oynatmak için araçlar Yamaha'nın SMAF Global web sitesinden edinilebilir.

Açılan programlar MMF dosyalar

Dosya tipi3Microsoft Message File

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim N/A

.MMF seçenek numarası 3

Windows NT Mail istemcisi tarafından kullanılan posta iletisi biçimi; Windows NT Mail ile oluşturulan veya alınan bir e-posta mesajları koleksiyonu içerir; "C: \ Winnt35 \" dizininde bulunur ve varsayılan olarak "[kullaniciadi] .mmf" olarak adlandırılır.

Daha fazla bilgi

NOT: Outlook Express, MMF dosyalarını okumak için tasarlanmamıştır. Ancak, bunları Kişisel Bilgi Deposu ( .PST ) dosyaları olarak Microsoft Exchange'e alabilir, ardından iletileri Outlook Express'e alabilirsiniz.

Açılan programlar MMF dosyalar
Windows
Microsoft Outlook
Microsoft Exchange Server
Microsoft NT Mail
Macintosh
Microsoft Outlook

MMF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mmf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Microsoft Message File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.