Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mfp Dosya

.mfp Dosya uzantısı

Dosya tipi1MediaFACE Project File

geliştirici Neato
kategori Page Layout Files
biçim N/A

Nedir MFP dosya?

MediaFACE etiket tasarım yazılımıyla oluşturulan özel disk veya kutu etiketi; genellikle bir şablon ( .MFT ) dosyasından oluşturulmuş ve belirli bir etiket baskı sayfası için biçimlendirilmiş; hem resim hem de metin içerebilir.

Açılan programlar MFP dosyalar

Dosya tipi2MobileFrame Package

geliştirici MobileFrame
kategori Data Files
biçim Binary

.MFP seçenek numarası 2

MobileFrame ortamındaki mobil uygulamaları yönetmek için kullanılan bir program olan MobileFrame Desktop tarafından oluşturulan dosya; uygulamaların, nesnelerin ve verilerin bir kombinasyonundan oluşur; MobileFrame verilerinin yedeklenmesi veya dışa aktarılması için kullanılır.

Açılan programlar MFP dosyalar

Dosya tipi3Macromedia FlashPaper Document

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim N/A

.MFP seçenek numarası 3

Yazdırılabilir dosya veya Macromedia FlashPaper tarafından dönüştürülen diğer belgeler; Flash ( .SWF ) belgesi veya Adobe Taşınabilir Belgesi ( .PDF ) dosyası olarak dışa aktarılabilir.

Daha fazla bilgi

FlashPaper genellikle hem Windows için bağımsız bir program hem de Microsoft Office programları için bir eklenti olarak yüklenir.

NOT: Macromedia FlashPaper kaldırılmıştır.

Açılan programlar MFP dosyalar
Windows
Adobe Flash
Macromedia FlashPaper
Macintosh
Adobe Flash

MFP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mfp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Macromedia FlashPaper Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.