Ana sayfa : Dosya uzantıları : .mfa Dosya

.mfa Dosya uzantısı

Dosya tipi1Multimedia Fusion Development File

geliştirici Clickteam
kategori Developer Files
biçim N/A

Nedir MFA dosya?

Multimedya Fusion ve Oyun Fabrikası tarafından kullanılan geliştirme dosyası; geliştirme yazılımı tarafından oluşturulan kaynak kodunu içerir; oyunlar ve multimedya uygulamaları oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MFA dosyaları, herhangi bir manuel programlama gerektirmeden Multimedya Fusion ve Oyunlar Fabrikası tarafından oluşturulabilir.

Açılan programlar MFA dosyalar

Dosya tipi2MobileFrame App File

geliştirici MobileFrame
kategori Data Files
biçim Binary

.MFA seçenek numarası 2

MobileFrame mobil uygulama dağıtımlarını yönetmek için kullanılan bir program olan MobileFrame Desktop tarafından kullanılan dosya; MobileFrame sisteminden ihraç edilen bir uygulamayı depolar; Diğer MobileFrame ortamlarına uygulamaları yedeklemek veya almak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

MobileFrame yazılımının eski sürümlerinde, uygulamalara ".mft" dosya uzantısı kullanılarak kaydedilen "görevler" adı verildi. ".Mft" dosya formatı daha yeni MFA formatıyla uyumludur.

Açılan programlar MFA dosyalar

MFA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .mfa uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MobileFrame App File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.