Ana sayfa : Dosya uzantıları : .lsproj Dosya

.lsproj Dosya uzantısı

Dosya tipi1Visual Studio LightSwitch Project

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim XML

Nedir LSPROJ dosya?

Microsoft Visual Studio geliştirme yazılımı tarafından oluşturulan geliştirici projesi; çok kaynak kodu yazmak zorunda kalmadan iş uygulamaları oluşturmak için kullanılan LightSwitch projelerini kaydetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

LightSwitch projeleri "veri varlıkları" ve "ekranlardan" oluşur. Veri varlıkları, verileri temsil etmek için bir model sunar ve ekranlar, uygulamanın verileri nasıl gösterdiğiyle ilgili kullanıcı arabirimi öğelerini sağlar.

NOT: LightSwitch projeleri aynı zamanda Visual Studio LightSwitch 2011 tarafından da oluşturulur. 2012, Visual Studio LightSwitch 2011 ile geriye dönük olarak uyumlu değildir.

Açılan programlar LSPROJ dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

Dosya tipi2Lens Studio Project

geliştirici Snap Inc.
kategori Settings Files
biçim Text

.LSPROJ seçenek numarası 2

Bir LSPROJ dosyası, Snapchat için artırılmış gerçeklik (AR) lens efektleri oluşturmak için kullanılan bir program olan Snap Lens Studio tarafından oluşturulan bir projedir. Bir model içeren bir proje ve modeli oluşturan malzemeler, kafesler ve dokular gibi kaynakları içerir. LSPROJ dosyaları, dans eden sosisli sandviç veya yüzen lastik ördek gibi çeşitli AR efektleri eklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

LSPROJ dosyaları, model için gerçek kaynakları içermez, bunun yerine LSPROJ dosyalarının dışında depolanan kaynaklara giden yolları depolar. LSPROJ dosyaları JSON formatında kaydedilir.

Dosyayı çift tıklatarak LSPROJ dosyalarını Snap Lens Studio'da açabilirsiniz. Projenin özelliklerini görüntülemek için LSPROJ dosyalarını da bir metin düzenleyicide açabilirsiniz.

Açılan programlar LSPROJ dosyalar

LSPROJ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .lsproj uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Lens Studio Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.