Ana sayfa : Dosya uzantıları : .lrf Dosya

.lrf Dosya uzantısı

Dosya tipi1League of Legends Replay File

geliştirici LOLReplay
kategori Game Files
biçim Binary

Nedir LRF dosya?

LOLReplay tarafından yaratılan oyun tekrarı, oyun tekrar oynatıcısı ve League of Legends (LoL) yöneticisi; oyunu yeniden izlemek ve tekrarı çevrimiçi olarak başkalarıyla paylaşmak için kullanılır; yalnızca LOLReplay tarafından açılabilir (League of Legends oyunu tarafından değil), ancak yine de League of Legends'ın bilgisayara kurulmasını gerektirir.

Daha fazla bilgi

LRF dosyaları video dosyası değil ve video oynatma programları tarafından açılamıyor. Bunun yerine, yalnızca LOLReplay yazılımı ile oynatılabilirler. Bunun nedeni LRF dosyalarının oyun sırasında meydana gelen olayları yakalaması ve yazılımın tekrar oynatıldığında olayları yeniden simüle etmesidir. Bu, dosya boyutlarının bir tam hareketli video eşdeğerine kıyasla küçük kalmasını sağlar. Ayrıca, gözlemcinin harita üzerinde hareket etmesine, birimleri seçmesine ve tekrarı çoklu bakış açılarından görüntülemesine izin verir.

NOT: LOLReplay artık bırakılmamıştır ve artık yüklenemez.

Açılan programlar LRF dosyalar
Windows
LOLReplay

Dosya tipi2Sony Portable Reader File

geliştirici Sony
kategori eBook Files
biçim Binary

.LRF seçenek numarası 2

Mobil e-kitap okuma cihazı olan Sony Reader tarafından kullanılan dosya; metin, resimler ve sayfalama verileri dahil olmak üzere bir Sony "BroadBand eBook" (BBeB) için veri içerir; bir başlık, belirli sayıda nesne ve bir nesne dizini içeren sıkıştırılmış bir ikili biçimde kaydedilmiş.

Daha fazla bilgi

LRF ve .LRX dosyaları mevcut iki BBeB kitap formatını içerir. LRF dosyaları şifrelenmez ve LRX dosyalarından derlenebilir. LRF dosyaları, .HTML ve .PDF dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerinden dönüştürülebilir.

NOT: Sony Reader artık üretilmiyor ve artık karşıdan yüklenemiyor.

Açılan programlar LRF dosyalar
Windows
Calibre
BookDesigner
Sony Reader
Makelrf
Canon Book Creator
Linux
Calibre
Macintosh
Calibre
Sony Reader

Dosya tipi3Microsoft Linker Response File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim N/A

.LRF seçenek numarası 3

Microsoft C / C ++ tarafından kullanılan, C / C ++ programlama dillerinin ve ilişkili derleyicinin bir uygulaması; yürütülebilir bir dosya oluştururken program modüllerini birbirine bağlamak için metin talimatları içerir.

Daha fazla bilgi

LRF dosyaları "link @responsefilename" biçimini kullanarak bağlantı modülleri.

Açılan programlar LRF dosyalar
Windows
Microsoft C/C++

LRF Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .lrf uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Microsoft Linker Response File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.