Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kvk Dosya

.kvk Dosya uzantısı

Dosya tipiKeyman On-Screen Keyboard File

geliştirici Tavultesoft
kategori Developer Files
biçim N/A

.KVK seçenek numarası

KVK dosyası, dijital klavyeler oluşturmak, düzenlemek ve dağıtmak için kullanılan bir program olan Keyman Developer tarafından oluşturulan bir ekran klavyesini içerir. Tuşlara, kısıtlamalara ve ölü tuşlara atanan karakterlerin düzenini içeren sanal bir klavyeyle ilgili bilgileri depolar.

Daha fazla bilgi

KVK dosyası, Keyman Developer ile birlikte verilen Klavye Düzenleyicisi kullanılarak oluşturulur. Dosya → Aç'ı seçip KVK dosya türünü seçerek açabilirsiniz.

KVK dosyası, Keyman Desktop kullanıcılarına dağıtılacak klavyeyi derlemek için kullanılır. Bir KMN ve .ICO dosyası ile birlikte derlendi. KVK dosyasını bir Android, iOS veya web klavyesinde derlerken, KVK dosyasındaki içerik çıkış dosyasına gömülür. Ancak, Windows veya macOS için bir masaüstü klavyesinde derlerken, KVK dosyası dağıtım için klavye dosyasına dahil edilir.

Açılan programlar KVK dosyalar

KVK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kvk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Keyman On-Screen Keyboard File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.