Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ks Dosya

.ks Dosya uzantısı

Dosya tipi1Kickstart File

geliştirici N/A
kategori System Files
biçim Text

Nedir KS dosya?

Red Hat, CentOS ve Tizen gibi Linux tabanlı işletim sistemlerinin görüntülerini oluşturmak için kullanılan dosya; OS'yi çalıştırmak için kullanılabilecek bir işletim sistemi (OS) görüntüsünün otomatik, katılımsız inşası için kullanılan bir dizi talimat içerir.

Daha fazla bilgi

Kickstart dosyaları, görüntüler oluşturmak için MIC (Moblin Image Creator, şimdi kullanılmayan) ve MIC2 (MeeGo Image Creator) tarafından görüntü oluşturmak için kullanılır.

NOT: Kickstart formatı hakkında ayrıntılı bilgi için, bkz. Fedora Kickstart sayfası.

Açılan programlar KS dosyalar
Linux
MIC2

Dosya tipi2Keystore File

geliştirici N/A
kategori Encoded Files
biçim Binary

.KS seçenek numarası 2

Çeşitli doğrulama amaçları için kullanılan güvenlik dosyası; özgünlüğünü kanıtlamak için atıfta bulunulan şifreli anahtarları ve sertifikaları saklar; şifre korumalı.

Daha fazla bilgi

KS dosyalarının temel kullanımları, SSL'leri şifrelemek veya bir güncelleme yayınlarken veya oluştururken bir Android uygulamasının yazarı tanımlamaktır.

Açılan programlar KS dosyalar
Windows
KeyStore Explorer
Linux
Eclipse IDE for Java Developers
KeyStore Explorer
Macintosh
KeyStore Explorer

KS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ks uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Keystore File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.