Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kps Dosya

.kps Dosya uzantısı

Dosya tipiKeyman Developer Package Source File

geliştirici Tavultesoft
kategori Developer Files
biçim N/A

.KPS seçenek numarası

Bir KPS dosyası paket bilgileri içerir ve dijital klavyeleri oluşturmak, düzenlemek ve dağıtmak için kullanılan bir program olan Keyman Developer tarafından oluşturulur. Bir KMP Keyman paket dosyasına derlendiğinde hangi dosyaların pakete dahil edilmesi gerektiğini belirten bilgileri depolar.

Daha fazla bilgi

Keyman Developer'da bir klavye oluşturduktan sonra, diğer kullanıcıların yüklemesini kolaylaştırmak için paketleyebilirsiniz. Paket, KMX, KVK, .TTF ve .HTML dosyalarında depolanan bir veya daha fazla klavye, bir açılış sayfası, yazı tipleri, kısayollar ve belgeler içerebilir. KPS dosyası, bu dosyalardan hangisinin KMP dosyasına derlenirken pakete dahil edilmesi gerektiğini açıklamak için kullanılır.

Büyük olasılıkla, bilgisayarınızda Keyman Developer kurulu ise KPS dosyasıyla karşılaşırsınız. bilgisayar. Dosya, Keyman Developer ile birlikte gelen Paket Editör'ü kullanarak oluşturulur. Dosya → Aç'ı seçip KPS dosya türünü seçerek açabilirsiniz.

Açılan programlar KPS dosyalar

KPS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kps uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Keyman Developer Package Source File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.