Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kit Dosya

.kit Dosya uzantısı

Dosya tipi1CodeKit File

geliştirici N/A
kategori Web Files
biçim Text

Nedir KIT dosya?

HTML tabanlı bir programlama dili uygulaması olan CodeKit tarafından oluşturulan dosya; ithalat ve değişken eklemek için özel yorumlar içeren HTML içerir; CodeKit tarafından bir .HTML dosyasına derlendi.

Daha fazla bilgi

KIT dosyası oluşturmak için, HTML dosyanızı KIT uzantısına yeniden adlandırın, projenize ekleyin ve projenizi CodeKit'e ekleyin.

Herhangi bir dosya türünü içe aktarabilirsiniz. @ include veya @import kullanan bir KIT dosyası. KIT dosyasını kaydettiğinizde, özel yorum içe aktarılan dosyanın metni ile değiştirilecektir.

Dizgi değişkenlerini bir KIT dosyasına da uygulayabilirsiniz. KIT dosyası derlendiğinde, özel yorumlar değişkenlerin değeriyle değiştirilecektir.

Açılan programlar KIT dosyalar

Dosya tipi220-20 Design File

geliştirici 20-20 Technologies
kategori CAD Files
biçim N/A

.KIT seçenek numarası 2

20-20 Design tarafından oluşturulan, kullanıcıların mutfak ve banyo tasarlamalarına ve satmalarına yardımcı olan bir CAD programı; bir mutfak veya banyo yapmak için tüm CAD proje özelliklerini içerir; mevcut 20-20 Tasarım projesine alınabilir.

Daha fazla bilgi

20-20 Tasarım, üreticilerin geniş mutfak ve banyo tasarım kataloglarını kullanır. Yeni mutfak ve banyo satmanın yanı sıra mevcut olanları tadilatta kullanışlıdır.

Açılan programlar KIT dosyalar
Windows
20-20 Technologies 20-20 Design

Dosya tipi3Battery Drum Kit File

geliştirici Native Instruments
kategori Audio Files
biçim N/A

.KIT seçenek numarası 3

Batarya tarafından kullanılan davul seti dosyası, davul sesi örnekleri oluşturan bir program; trampet davul, bas davul, toms, hi-hat ve zil dahil olmak üzere belirli bir davul seti versiyonu için ses ses örnekleri; Hem elektronik hem de akustik davullardan gelen ses örneklerini destekleyebilir.

Daha fazla bilgi

KIT dosyaları, .KT3 dosyaları dahil olmak üzere daha yeni kit dosyası sürümleriyle değiştirildi.

Açılan programlar KIT dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Native Instruments Battery
Macintosh
Native Instruments Battery

KIT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kit uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Battery Drum Kit File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.