Ana sayfa : Dosya uzantıları : .key Dosya

.key Dosya uzantısı

Dosya tipi1Software License Key File

geliştirici N/A
kategori Misc Files
biçim N/A

Nedir KEY dosya?

KEY dosyası, yazılımın yasal kopyalarını kaydederken çeşitli programlar tarafından kullanılan genel bir dosya uzantısıdır. Düz bir metin biçiminde kaydedilebilir, ancak genellikle satın alma işlemini doğrulayan ve yazılımı kaydeden bir tür şifreli anahtar dizesi içerir.

Daha fazla bilgi

KEY dosyaları çeşitli yazılım ürünleri tarafından kullanıldığından, hiçbir program bunları açamaz. Bunun yerine, yazılımı kaydetmek için bir KEY dosyasının hangi programa karşılık geldiğini bilmeniz gerekir.

Açılan programlar KEY dosyalar
Windows
Used by various programs

Dosya tipi2Security Key

geliştirici N/A
kategori System Files
biçim N/A

.KEY seçenek numarası 2

KEY dosyası, bir yazılım programı için kayıt bilgilerini veya güvenlik kodunu içeren bir dosyadır. Genellikle program kaydedildiğinde ve genellikle programın uygulama klasöründe veya sistem tercihleri klasöründe depolandığında oluşturulur.

Açılan programlar KEY dosyalar
Windows
Various programs that save registration information
Macintosh
Various programs that save registration information

Dosya tipi3LightWave License File

geliştirici NewTek
kategori Misc Files
biçim N/A

.KEY seçenek numarası 3

Profesyonel bir 3D render uygulaması olan LightWave tarafından kullanılan yazılım kayıt dosyası; 16 basamaklı lisans anahtarını saklar ve kullanıcıların yazılımın yasal bir kopyasını almasını sağlar.

Daha fazla bilgi

LightWave 10 için, lisanslar aşağıdaki dizinlere kaydedilir:

Windows:

[kullanıcı] \. NewTek \ LightWave \ 10.0 \ licenses \

Mac OS X:

[kullanıcı] / Kütüphane / Uygulama Desteği / NewTek / LightWave / 10.0 / licenses /

Açılan programlar KEY dosyalar
Windows
NewTek LightWave 3D
Macintosh
NewTek LightWave 3D

Dosya tipi4Keynote Presentation

geliştirici Apple
kategori Data Files
biçim Zip

.KEY seçenek numarası 4

KEY dosyası, Apple Keynote, bir macOS (OS X) ve sunum oluşturmak için kullanılan iOS programı tarafından oluşturulan bir sunumdur. Metin, resimler, şekiller, çizelgeler, tablolar, geçişler, ses, video ve notlar içerebilen slaytlar içerir. KEY dosyaları Mac OS X paket biçiminde saklanır ve ayrıca sunum tarafından kullanılan .XML verisini de depolar.

Daha fazla bilgi

Apple Keynote 7'de açılmış KEY dosyası

Keynote, Apple'ın Sayfalar ve Rakamlarla birlikte iWork'u oluşturan üç üretkenlik uygulamasından biridir . Bu uygulamalar, Apple tarafından Microsoft tarafından geliştirilen ve Office paketinde bulunan daha popüler PowerPoint, Word ve Excel programlarının sürümleridir. İWork uygulamaları, macOS ve iOS için geliştirilmiştir, ancak Mac veya PC'deki bir tarayıcı kullanarak iCloud aracılığıyla da erişilebilir.

Keynote sunumları akademik, ticari veya kişisel amaçlar için kullanılabilir. Sunumunuza, programla birlikte verilen şablonlardan birinden veya sıfırdan başlamayı seçebilirsiniz. Sunumunuzu oluşturma işlemini tamamladığınızda, doğrudan cihazınızdan veya Keynote Live aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

KEY sunumunu, .PDF , .HTML , QuickTime .M4V video veya .JPEG , .PNG veya .TIFF resim gibi başka bir formata da aktarabilirsiniz. Açılış konuşması '09 veya önceki sürümlerinde açmanız gerekirse, o formatta da dışa aktarabilirsiniz. Ancak, en yararlı dışa aktarma seçeneği PowerPoint biçimindedir, .PPTX veya .PPT .

Açılan programlar KEY dosyalar
Macintosh
Apple Preview
Apple Keynote

Dosya tipi5Keyboard Definition File

geliştirici N/A
kategori Settings Files
biçim N/A

.KEY seçenek numarası 5

Farklı diller için klavye kısayollarını veya klavye düzenlerini tanımlar; farklı diller için tuşları farklı karakterlerle eşleştirir; bazı programlar için özel klavye kısayollarını saklar; işletim sistemleri tarafından klavye düzenleri için kullanılır.

Açılan programlar KEY dosyalar
Windows
Software Entire Connection
Programs that support custom keyboard shortcuts
Macintosh
Programs that support custom keyboard shortcuts

KEY Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .key uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Keyboard Definition File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.