Ana sayfa : Dosya uzantıları : .kb2 Dosya

.kb2 Dosya uzantısı

Dosya tipiKleo Backup File

geliştirici Carroll-Net
kategori Backup Files
biçim Binary

.KB2 seçenek numarası

Bilgisayar dosyalarını yedeklemek ve kopyalamak için kullanılan bir program olan Kleo Bare Metal Backup for Servers tarafından oluşturulan yedekleme arşivi; işletim sistemi, aygıt sürücüsü ve uygulama dosyaları dahil tüm bilgisayarın dosya sistemini saklayabilir; bir sabit sürücüdeki tüm dosyaları klonlamak veya yedeklemek ve geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

KB2 yedekleri dosya sistemi konusunda bilgi sahibidir, bu da bilgisayarın disk bölümleri için yerel dosya sistemi yapısını korudukları anlamına gelir. Yer kazanmak için, Kleo yedekleri kullanılmayan blokları veya boş disk alanlarını depolamaz ve Gzip sıkıştırmasıyla sıkıştırılır. Ancak, bu alan optimizasyonlarında bile, yedeklenecek veri miktarına bağlı olarak yine de boyutu çok büyük olabilir.

Kleo, Mac OS gibi standart bir işletim sisteminde çalışmayan bir uygulamadır X veya Windows. Bunun yerine, Kleo önyüklenebilir bir sistem diskinden çalışır. Bilgisayarın işletim sistemini yüklemek yerine, bilgisayarın önyükleme işlemi sırasında kendini yükler.

Kleo Intel tabanlı bilgisayarlarla uyumludur ve NTFS dahil olmak üzere çok çeşitli Mac, Windows ve Linux dosya sistemi türlerini destekler , FAT32, UFS ve HFS.

NOT: Kleo, Ubuntu Ext4 dosya sistemi türünü desteklemez.

Açılan programlar KB2 dosyalar

KB2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .kb2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Kleo Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.