Ana sayfa : Dosya uzantıları : .jmcx Dosya

.jmcx Dosya uzantısı

Dosya tipiJM-Crypt Encrypted File

geliştirici JM-Crypt Security
kategori Encoded Files
biçim N/A

.JMCX seçenek numarası

JM-Crypt şifreleme algoritmasını kullanan JM-Crypt yazılımı tarafından oluşturulan şifreli dosya; bir hibrit şifreleme algoritması ve rastgele oluşturulmuş bir şifre ile korunan bir dosya içerir.

Daha fazla bilgi

JMCX dosyası genellikle gizli kişisel ve hassas iş dosyalarını şifrelemek için kullanılır. JM-Crypt, dosyaları şifrelemek için ".jmc", ".jmck", ".jmcp", ".jmcr" ve ".jmck" dosya uzantılarını da kullanır.

JM-Crypt algoritması kullanır bir kerelik ped (OTP) şifreleme yöntemi ve iki kez dosyanızı şifreler. İlk şifreleme, JM-Crypt Security'nin ev yapımı hızlı Fourier dönüşümü (FFT) anahtar üreticisi tarafından üretilen rastgele bir anahtarın rasgele özüdür. İkinci şifreleme, kullanıcı tarafından seçilen yönteme bağlı olarak şifre korumasına sahiptir. Parola oluşturma işlemi tam otomatik olabilir (otomatik olarak oluşturulan ve JMCX dosyasında bulunan ve rastgele bir şifre olan), yarı otomatik (proje modu) veya manuel ( .JMC dosyası).

NOT: Bunu yapmak için JMCX dosyasının şifresini çözün, dosyayı orijinal olarak şifrelemek için kullanılan JM-Crypt yazılımına ve algoritmasına ihtiyacınız var.

Açılan programlar JMCX dosyalar
Windows
JM-Crypt
JM-Crypt-Business

JMCX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .jmcx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

JM-Crypt Encrypted File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.