Ana sayfa : Dosya uzantıları : .jdp Dosya

.jdp Dosya uzantısı

Dosya tipiBlackBerry JDE Application Project

geliştirici BlackBerry
kategori Developer Files
biçim Text

.JDP seçenek numarası

Bir JDP dosyası, BlackBerry akıllı telefonlar için Java uygulamaları oluşturmak ve test etmek için kullanılan BlackBerry Java Development Environment (JDE) ve Eclipse için BlackBerry JDE eklentisi tarafından oluşturulan bir projedir. JDE'nin derleme için gereken kaynak dosyaları da dahil olmak üzere BlackBerry uygulamasını nasıl oluşturması gerektiği hakkında bilgiler içerir. JDP dosyaları ayrıca uygulama türü gibi proje özelliklerini de içerir.

Daha fazla bilgi

BlackBerry JDE'de bir proje oluşturduğunuzda, içeriği depolamak için bir JDP dosyası oluşturulur. JDP dosyası oluşturmak için önce Dosya → Yeni Çalışma Alanı'nı seçerek yeni bir çalışma alanı oluşturmalısınız. Daha sonra Proje → Yeni Proje Oluştur'u seçerek yeni bir proje oluşturabilirsiniz.

NOT: Bir JDP projesi derlendiğinde, kaynak dosyalar .COD dosyasına derlenir.

Açılan programlar JDP dosyalar

JDP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .jdp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

BlackBerry JDE Application Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.