Ana sayfa : Dosya uzantıları : .inp Dosya

.inp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Urdu InPage Document

geliştirici Concept Software
kategori Page Layout Files
biçim Binary

Nedir INP dosya?

Bir INP dosyası, Urduca, Arapça, Farsça ve İngilizce dilleri için çok dilli bir yayıncılık uygulaması olan Urdu InPage tarafından oluşturulan bir belgedir. Nastaliq komut dosyasında Urduca görüntüleyen Noorinastaliq yazı tipinde kaydedilen metni içerir. INP dosyaları ayrıca standart sayfa düzeni biçimlendirmesini de destekler.

Daha fazla bilgi

INP dosyası yaygın olarak desteklenmediğinden, dosyayı paylaşmak için InPage'de .EPS dosyası olarak dışa aktarmanız gerekebilir. Ancak, dosya büyük olasılıkla büyük olacaktır, bu da e-postayla paylaşmayı zorlaştırabilir.

Açılan programlar INP dosyalar

Dosya tipi2Abaqus Input File

geliştirici Dassault Systemes
kategori Data Files
biçim N/A

.INP seçenek numarası 2

Abaqus mühendislik simülasyonu ve analiz yazılımı tarafından kullanılan girdi dosyası; Çıktı görselleştirmeleri ve diğer verileri üretebilen bir iş için girdi verilerini kaydeder.

Açılan programlar INP dosyalar

Dosya tipi3Sony Camcorder Image Management File

geliştirici Sony
kategori Video Files
biçim N/A

.INP seçenek numarası 3

Bazı Sony dijital kameralar için oluşturulan yönetim dosyası; kaydedilen videolar ve görüntüler hakkındaki meta verileri tutar; AVF_INFO klasöründe .BNP ve .INT dosyalarıyla birlikte bulunur; değiştirilmemeli.

Daha fazla bilgi

Bu dosya silinirse, video veya görüntüleri doğru şekilde kaydedemez veya oynatamazsınız. INP dosyaları varsayılan olarak gizli dosyalardır ve genellikle görüntülenmezler.

Açılan programlar INP dosyalar

Dosya tipi4gretl Script File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim Text

.INP seçenek numarası 4

Açık kaynaklı bir ekonometri programı olan gretl tarafından oluşturulan ve kullanılan komut dosyası; ekonomik verilere ilişkin testler veya hesaplamalar gibi bir eylem gerçekleştirmesini söyler.

Daha fazla bilgi

INP komut dosyasını gretl'de Dosya → Kod dosyaları'nı seçerek açabilirsiniz.

NOT: Yeni bir oturum başlattığınızda INP dosyası oluşturulur ve üzerine yazılır.

Açılan programlar INP dosyalar
Windows
gretl
Linux
gretl
Macintosh
gretl

Dosya tipi5MAME Replay File

geliştirici The MAME Team
kategori Game Files
biçim Binary

.INP seçenek numarası 5

MAME arcade emulator tarafından oluşturulan oyun tekrar dosyası; dosyanın, kaydedilen bir videodan daha küçük boyutta olmasına izin veren tescilli bir MAME sıkıştırılmış formatı kullanarak tekrar oynatır; Kayıtlı oyunları oynatmak ve çevrimiçi paylaşmak için kullanılır.

Açılan programlar INP dosyalar
Windows
MAME
ExtraMAME
Linux
MAME
Macintosh
MacMAME
MAME OS X

INP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .inp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MAME Replay File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.