Ana sayfa : Dosya uzantıları : .imp Dosya

.imp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Improv Spreadsheet

geliştirici Lotus
kategori Spreadsheet Files
biçim Binary

Nedir IMP dosya?

Lotus Improv uygulaması tarafından oluşturulan yerel elektronik tablo dosyası; Verileri, verilerin görünümlerini ve formüllerini çoğu elektronik tablo uygulamasından farklı olan ve Excel gibi daha yaygın uygulamalara aktarmayı zorlaştıran üç bölüme ayırır.

Daha fazla bilgi

Lotus Improv, 1991 yılında NeXTSTEP platformu için 1991'de yayımlanan ve daha sonra 1993'te Windows için yayımlanan bir elektronik çizelge programıydı. Lotus tarafından IBM tarafından satın alındıktan sonra program 1996 yılında durduruldu.

Açılan programlar IMP dosyalar
Windows
Lotus Improv

Dosya tipi2Imagine Project

geliştirici Logotron
kategori Data Files
biçim Text and Binary

.IMP seçenek numarası 2

Bir IMP dosyası, öğrencilerin yaratıcı becerilerini geliştirmek için kullandıkları bir eğitim aracı olan Logotron Imagine tarafından oluşturulan bir projedir. Animasyonlar, bestelenmiş müzik, çizilmiş grafikler, resim bulmacaları, zaman çizelgeleri, oyunlar ve programdaki kaplumbağaları kontrol eden komutları içeren proje bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Dosyada → Projeyi Kaydet veya Projeyi Farklı Kaydet ... 'i seçerek, tür olarak "Projeleri hayal et" i seçerek ve Kaydet'i tıklatarak Imagine'da bir IMP dosyası oluşturabilirsiniz. IMP dosyasını, Dosya → Proje Aç ... seçeneğini belirleyerek, IMP dosyasına gidip Aç'ı tıklatarak açın.

Açılan programlar IMP dosyalar

Dosya tipi3Audition Impulse File

geliştirici Adobe Systems
kategori Audio Files
biçim Binary

.IMP seçenek numarası 3

Ses kaydı yapmak ve düzenlemek için kullanılan bir program olan Adobe Audition tarafından kullanılan dosya; belirli bir süre boyunca bir dalga formunun genlik haritasını içerir; ses bozulma ve faz kayması gibi evrişim efektleri uygulamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Kullanıcılar, Audition'da ses özelliklerini manuel olarak belirterek ya da sesi bir dalga formundan doğrudan dahil ederek darbeleri oluşturabilir.

Açılan programlar IMP dosyalar
Windows
Adobe Audition
Macintosh
Adobe Audition

IMP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .imp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Audition Impulse File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.