Ana sayfa : Dosya uzantıları : .igr Dosya

.igr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Igor Engraver File

geliştirici NoteHeads
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir IGR dosya?

Müzik çizelgeleri yapmak için kullanılan bir program olan Igor Engraver tarafından yaratılan müzik notasyon dosyası; müzisyenleri, enstrümanları ve müzikal puanı kendisi kurtarır; kompozisyonları kurtarmak için kullanılır; yazılım içerisinde oynatılabilir.

Daha fazla bilgi

IGR dosyaları, Igor Engraver'ın hem Windows hem de Mac sürümleri tarafından kullanılabilir. Ancak, dosyaları Mac'te kaydederken, dosyanın bir uzantısı olmayabilir. Bu nedenle, dosyayı Windows'ta kullanmak için ".igr" uzantısını ekleyin.

NOT: Igor Engraver'in Mac sürümü yalnızca Mac OS Classic için kullanılabilir.

Açılan programlar IGR dosyalar

Dosya tipi2Quest3D Channel Group Layout File

geliştirici Act-3D
kategori Settings Files
biçim Binary

.IGR seçenek numarası 2

Quest3D tarafından oluşturulan, kullanıcıların 3B uygulamalar oluşturmalarını sağlayan bir program; Quest3D Kanal Grafiği düzen bölmesinde "kanalların" konumlarını içerir; 3B sahnenin kullanıcı tanımlı düzenini saklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

IGR dosyaları her zaman karşılık gelen .CGR dosyalarıyla kaydedilir ve aynı önek dosya adına sahiptir. IGR dosyaları yoksa, kanallar varsayılan bir düzende görüntülenir ve görüntülenmesi zor olabilir.

Act-3D Quest3D artık durduruldu.

Açılan programlar IGR dosyalar
Windows
Autodesk 3ds Max
Act-3D Quest3D

IGR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .igr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Quest3D Channel Group Layout File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.