Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ics Dosya

.ics Dosya uzantısı

Dosya tipi1Calendar File

geliştirici N/A
kategori Misc Files
biçim Text

Nedir ICS dosya?

Bir ICS dosyası, Microsoft Outlook, Google Takvim ve Apple Takvim dahil olmak üzere çeşitli e-posta ve takvim programları tarafından kullanılan evrensel takvim biçiminde kaydedilmiş bir takvim dosyasıdır. Kullanıcıların web'deki ve e-posta üzerinden takvim bilgilerini yayınlamalarını ve paylaşmalarını sağlar. ICS dosyaları genellikle etkinlikleri kendi takvimlerine aktarabilen diğer kullanıcılara toplantı isteği göndermek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Takvim dosyaları düz metin biçiminde kaydedilir. Bunlar, takvim etkinliği için başlık, özet, başlangıç saati ve bitiş saati gibi bilgiler içerir. Takvim formatı ayrıca etkinlik güncellemelerini ve iptallerini de destekler.

ICS dosyanızı hızlı bir şekilde .CSV , .PDF , .XLSX ve .HTML gibi diğer popüler dosya biçimlerine dönüştürebilirsiniz. ICS Dosya Dönüştürücü web programı.

NOT: Apple Calendar, önceden Apple iCal olarak biliniyordu, ancak 2012 yılında OS X Mountain Lion'un sürümü ile değiştirildi.

Açılan programlar ICS dosyalar
Windows
Microsoft Outlook
Microsoft Works
Linux
Mozilla Lightning
Horde Kronolith
Claws Mail
Macintosh
Microsoft Outlook
Apple Calendar
WEB
Google Calendar
ICS File Converter

Dosya tipi2IC Recorder Sound File

geliştirici Sony
kategori Audio Files
biçim Binary

.ICS seçenek numarası 2

Kişisel mesajların kaydedilmesi için kullanılan bir el cihazı olan Sony IC kaydedici (örneğin, Sony ICD-R100) tarafından oluşturulan ses dosyası; yaygın adli tıp ve yasal ortamlar için ve ayrıca genel kişisel notlar için yararlı olan ses sesini depolamak için kullanılır.

Açılan programlar ICS dosyalar
Windows
Microsoft Windows Media Player
Sony Digital Voice Player

Dosya tipi3IronCAD 3D Drawing File

geliştirici IronCAD
kategori CAD Files
biçim N/A

.ICS seçenek numarası 3

3D CAD programı olan IronCAD ile oluşturulan üç boyutlu model veya sahne; renkler, dokular, ışık efektleri ve animasyon verileri olan bir veya daha fazla 3D nesne içerebilir.

Daha fazla bilgi

NOT: ICS dosyaları, iCalendar dosya ilişkilendirmesi nedeniyle MS Outlook gibi bir takvim programında otomatik olarak açılabilir. ICS dosyalarını IronCAD'de açmak için, dosyayı sağ tıklamanız, "Birlikte Aç ..." ı seçmeniz ve program olarak IronCAD'i seçmeniz gerekebilir.

Açılan programlar ICS dosyalar
Windows
IronCAD

ICS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ics uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

IronCAD 3D Drawing File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.