Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ibk Dosya

.ibk Dosya uzantısı

Dosya tipiIncrediMail Account Backup File

geliştirici Perion
kategori Backup Files
biçim N/A

.IBK seçenek numarası

Kullanıcıların Incredimail e-posta hesaplarını kötüleştirmelerine izin veren bir program olan IncrediBackup tarafından oluşturulan yedekleme dosyası; e-postaları, klasörleri, kişileri ve diğer içerikleri içeren bir IncrediMail hesabının yedeğini saklar.

Daha fazla bilgi

Bir IBK dosyası oluşturmak için, "Yedek Hesap" seçeneğini seçin, yedeklemek istediğiniz hesabı seçin, "İleri" yi tıklayın, kaydetme konumunu seçin, "İleri" yi tıklayın ve Tamam 'ı tıklayın.

Bir IBK dosyasını geri yüklemek için, "Hesabı Geri Yükle" yi seçin ve hesabı geri yüklemek istediğiniz hesabı seçin ya da "E-postaları yeni bir hesaba geri yükle (Önerilen)" seçeneğini seçin. Ardından, "İleri" yi tıklayın, "Tamam" ı seçin, IBK dosyasının bulunduğu yere gidin, "Aç" ı seçin ve bitirmek için Tamam'ı tıklayın.

Ortak IBK dosya adları

[Date] -IncrediBackup- [Account_Name] .ibk - IBK dosya adı, oluşturulduktan sonra doldurulmuş hesabın oluşturulduğu tarihte ve adında görünür.

Açılan programlar IBK dosyalar

IBK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ibk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

IncrediMail Account Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.