Ana sayfa : Dosya uzantıları : .i Dosya

.i Dosya uzantısı

Dosya tipi1INTERCAL Source File

geliştirici INTERCAL
kategori Developer Files
biçim N/A

Nedir I dosya?

Diğer tüm ana program dillerinden farklı olacak şekilde tasarlanmış bir programlama dili olan INTERCAL'de yazılmış kaynak kodu içerir; "DO", "NEXT", "LÜTFEN" ve "FORGET" gibi komutları kullanır.

Daha fazla bilgi

INTERCAL derleyicisine "Bilinen Kısaltması Olmayan Derleyici Dili" adı verilir.

Açılan programlar I dosyalar
Linux
C-INTERCAL
Java INTERCAL

Dosya tipi2Visual Studio Intermediate File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Binary

.I seçenek numarası 2

Bir Visual C ++ projesi derlerken Microsoft Visual Studio derleyicisi tarafından oluşturulan dosya; önişlemci işleminden çıktıyı içerir; derleme hatalarının teşhisi ve düzeltilmesi için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Kaynak dosyadan bir ".i dosyası" oluşturmak istiyorsanız, dosyayı sağ tıklayıp "Özellikler" i seçin. Ardından Özellikler ağacında C / C ++ → Ön İşlemci'yi seçin. Son olarak, "Ön İşleme Alınmış Dosya Oluştur" seçeneği için "Hayır" seçeneğinin seçimini kaldırın.

Dosyayı derlerken bir ".i dosyası" oluşturulur. Ancak, bu ayar derleme işleminin tamamlanmasını da önleyebilir. Bu nedenle, projenizi derlemek istediğinizde "Önceden İşlenmiş Dosya Oluştur", "Hayır" olarak ayarlanmalıdır.

Açılan programlar I dosyalar

I Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .i uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio Intermediate File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.