Ana sayfa : Dosya uzantıları : .hbb Dosya

.hbb Dosya uzantısı

Dosya tipiLine 6 POD HD Edit Bundle

geliştirici Line 6
kategori Audio Files
biçim N/A

.HBB seçenek numarası

Line 6 POD HD Edit tarafından oluşturulan, gitar çıkışınızı düzenlemenizi sağlayan bir uygulama; .HBS dosyasına benzer ancak 64 adede kadar ön ayar içeren her sette 8 adede kadar set listesi içerir; yüklendikten sonra, enstrümanınızın sesini özelleştiren "FX", "AMPS", "" Mikser "ve" Kontrolörler "ayarlarını değiştirir.

Daha fazla bilgi

HBB dosyasını oluşturmak için ayarlarınızı özelleştirin, Dosya → Farklı Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklatın.

HBB'yi açmak için dosyaya çift tıklayın veya Dosya → Paketi Aç ... 'ı seçin, dosyaya gidin ve Aç'a tıklayın.

Mac'te HBB dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: / Belgeler / Satır 6 / Tonlar / POD HD Düzenleme / Paketler

Windows'ta HBB dosyaları için varsayılan kaydetme konumu aşağıdaki dizindedir: \ Belgelerim \ Satır 6 \ Tonlar \ POD HD Düzenleme \ Paketler

NOT: HBB uzantısı, POD HD500 Edit gibi POD HD Edit uygulamasının sonraki sürümleriyle açılabilir.

Açılan programlar HBB dosyalar
Windows
Line 6 POD HD Edit
Macintosh
Line 6 POD HD Edit

HBB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .hbb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Line 6 POD HD Edit Bundle Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.