Ana sayfa : Dosya uzantıları : .h15 Dosya

.h15 Dosya uzantısı

Dosya tipiH&R Block Canada 2015 Tax Return

geliştirici H&R Block Canada
kategori Data Files
biçim N/A

.H15 seçenek numarası

2015 vergi beyannamesi, Kanada vergi hazırlığı programı olan H & R Block Canada tarafından yaratılmış ve kullanılmıştır; kişisel bilgiler ve kazanılan gelir gibi kullanıcının girdiği vergi verilerini içerir; ayrıca Kanada federal gelir vergisi formlarını da içerir;

Daha fazla bilgi

H15 dosyası, vergi beyannamenizdeki ilerlemenizi kaydetmenizi sağlar; böylece daha sonra devam edebilirsiniz. H & R Bloğu, H15 vergi iadesi dosyasına H & R Block Canada Tax Software masaüstü uygulaması aracılığıyla veya H & R Block Canada Online'a yükleyerek erişmenizi sağlar. H & R Engelle Kanada vergi beyannamesi dosyaları, vergi verilerini içerdikleri yılı yansıtır. .H14 dosyası 2014 yılı vergi beyannamesi verisini, .H13 dosyası 2013 yılı vergi beyannamesi içeriyor.

Açılan programlar H15 dosyalar
Windows
H&R Block Tax Software
Macintosh
H&R Block Tax Software
WEB
H&R Block Canada Online

H15 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .h15 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

H&R Block Canada 2015 Tax Return Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.