Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gsproj Dosya

.gsproj Dosya uzantısı

Dosya tipiGameSalad Windows Project File

geliştirici GameSalad
kategori Developer Files
biçim N/A

.GSPROJ seçenek numarası

Android, iOS, HTML5 ve Mac OS X oyunları yapmak için kullanılan GameSalad Creator'ın Windows sürümü tarafından oluşturulan oyun geliştirme projesi; “sahneler”, “aktörler” ve “masalar” gibi oyunların yanı sıra, aktörlerin sahne ile nasıl etkileşime girdiğiyle ilgili davranışları kaydeder; tamamlandığında çevrimiçi olarak yayınlanabilir ve satılabilir.

Daha fazla bilgi

GameSalad for Windows, oyun Windows'ta geliştirilse de, iOS ve Mac OS X için oyunlar oluşturabilir. Bununla birlikte, oyunu iTunes App Store veya Mac App Store'da yayınlamak için, hala Xcode ile bir Mac kullanmanız gerekir.

NOT: Mac OS X için GameSalad .GAMEPROJ uzantısını kullanır. GameSalad projelerini Windows ve Mac sürümleri arasında aktarabilirsiniz.

Açılan programlar GSPROJ dosyalar

GSPROJ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gsproj uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

GameSalad Windows Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.