Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gsheet Dosya

.gsheet Dosya uzantısı

Dosya tipiGoogle Drive Spreadsheet

geliştirici Google
kategori Spreadsheet Files
biçim Text

.GSHEET seçenek numarası

Bir GSHEET dosyası, Google Drive ile birlikte verilen bir çevrimiçi e-tablo programı olan Google Sheets tarafından oluşturulan bir e-tablodur. Google Drive’daki bir Google E-tablo elektronik tablosuna bir URL referansı içerir. GSHEET elektronik tabloları, verileri .XLSX dosyasına benzer şekilde satır ve sütun ızgarasında düzenlenen hücrelerde depolar.

Daha fazla bilgi

Google Sayfalarında (Google Drive) açık GSHEET dosyası

Google Drive, Google Dokümanlar, Sayfalar’ı da sağlayan bir dosya depolama hizmetidir. ve Slayt programları. Drive, uzak Google Drive dosyalarını yerel bilgisayarla senkronize etmek için masaüstü istemcisi olarak Windows veya macOS'ta indirilebilir ve yüklenebilir. Google Drive masaüstü istemcisini yüklerseniz, GSHEET elektronik tablolarınıza yerel sabit sürücüdeki Google Drive adlı özel bir klasörden erişilebilir. Bu klasör, dosyaları uzak Google Drive ile senkronize etmek için kullanılır. GSHEET dosyası çevrimiçi olarak depolanan elektronik tabloya bir işaretçi gibi davranır; bu, dosyayı çift tıklattığınızda, elektronik tablonun varsayılan web tarayıcınızda Google Drive'da açıldığı anlamına gelir.

Google Sayfaları arayüzü benzer görünür. Microsoft Excel, satır ve sütun ve işlevler, notlar, grafikler ve görüntüler eklemenizi sağlayan bir araç çubuğuna sahiptir. Ayrıca, verileri para birimi veya yüzde olarak biçimlendirebilir ve ondalık basamakları taşıyabilir veya metin yazı tipini, boyutunu ve rengini değiştirebilirsiniz.

NOT: 2018’de, Google Drive masaüstü uygulamalarına son verildi, ancak yine de Google Drive’a erişebiliyorsunuz. Online.

Açılan programlar GSHEET dosyalar
Windows
Google Drive
Linux
Google Drive
Macintosh
Google Drive
Google Drive File Stream

GSHEET Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gsheet uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Google Drive Spreadsheet Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.