Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gs-bck Dosya

.gs-bck Dosya uzantısı

Dosya tipiGenius Scan Backup File

geliştirici The Grizzly Labs
kategori Backup Files
biçim N/A

.GS-BCK seçenek numarası

Bir GS-BCK dosyası, belgeleri taramak ve dışa aktarmak için kullanılan bir Android uygulaması olan The Grizzly Labs Genius Scan tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Genius Scan tarafından taranan bir veya daha fazla belgenin yedekleme verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Bir GS-BCK dosyası oluşturmak için Genius Tarama'da "Ayarlar" seçeneğini seçin, "Genius Tarama verilerini yedekle" seçeneğini seçin, bir hedef klasör seçin ve "Tamam" düğmesine dokunun.

Kime bir GS-BCK dosyasını geri yükleyin, Genius Scan'de "Ayarlar" ı seçin, "Önceki bir yedeklemeyi geri yükle" yi seçin ve geri yüklemek istediğiniz GS-BCK dosyasını seçin. GS-BCK dosyasını seçtikten sonra, Genius Scan uygulaması yeniden başlatılır ve belgeleriniz kullanılabilir olur.

Ortak GS-BCK dosya adları

backup_ [yıl] - [ay] - [gün] .gs-bck - GS-BCK dosyaları için adlandırma kuralları. 12 Eylül 2018'de oluşturulan bir GS-BCK dosyası örneği backup_2018-09-12.gs-bck olacaktır.

Açılan programlar GS-BCK dosyalar

GS-BCK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gs-bck uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Genius Scan Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.