Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gpj Dosya

.gpj Dosya uzantısı

Dosya tipi1MULTI IDE Project File

geliştirici Green Hills Software
kategori Developer Files
biçim N/A

Nedir GPJ dosya?

Gömülü uygulamaları geliştirmek ve test etmek için kullanılan bir IDE olan MULTI IDE tarafından oluşturulan dosya; Makefile'a benzer ve proje bağımlılıklarını korur ve inşa seçeneklerini korur; MULTI IDE yazılım paketinde bulunan MULTI Project Builder programında yönetilebilir.

Açılan programlar GPJ dosyalar

Dosya tipi2Grapher Project File

geliştirici Golden Software
kategori Data Files
biçim Binary

.GPJ seçenek numarası 2

2D ve 3D grafikler oluşturmak için kullanılan bir program olan Grapher tarafından oluşturulan proje dosyası; Hem görsel grafiği hem de grafiği oluşturmak için kullanılan kaynak verileri depolar; kaynak verileri değil, yalnızca görsel grafiği depolayan bir Grapher .GRF dosyasından farklıdır; teknik yayınlar ve sunumlar için görseller üretmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

GPJ dosyaları, çubuk, çizgi ve dağılım grafikleri dahil olmak üzere çeşitli grafik türlerini kaydetmek için kullanılabilir. Ayrıca, üçlü, kutu bıyıklı ve hi-low-close araziler gibi gelişmiş tipler için de kullanılabilirler.

Açılan programlar GPJ dosyalar

Dosya tipi3jGRASP Project File

geliştirici jGRASP
kategori Developer Files
biçim Text

.GPJ seçenek numarası 3

Kontrol Yapısı Diyagramları (CSD'ler) olarak adlandırılan yazılım diyagramlarını içeren bir yazılım geliştirme ortamı olan jGRASP tarafından oluşturulan geliştirici proje dosyası; referanslar kaynak kod dosyalarının yanı sıra diyagramları da içerir; Java, C, C ++, Objective-C, Ada ve VHDL programlama için kullanılır.

Daha fazla bilgi

jGRASP, Java'da uygulanmıştır ve bu nedenle çapraz platform uygulamasıdır.

Açılan programlar GPJ dosyalar
Linux
jGRASP

GPJ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gpj uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

jGRASP Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.