Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gls Dosya

.gls Dosya uzantısı

Dosya tipi1Babylon Glossary File

geliştirici Babylon
kategori Data Files
biçim Text

Nedir GLS dosya?

Babylon sözlükleri oluşturmak için kullanılan bir sözlük olan Babylon Glossary Builder tarafından oluşturulan sözlük metni dosyası; terimleri ve bunların tanımlarını özel bir metin biçiminde içerir; ayrıca her terim için alternatifleri saklayabilir; .BGL ikili sözlük dosyaları oluşturmak için kullanılır.

Açılan programlar GLS dosyalar

Dosya tipi2GLScript Game Script

geliştirici GLScript
kategori Developer Files
biçim N/A

.GLS seçenek numarası 2

Açık kaynaklı bir oyun ve animasyon geliştirme platformu olan GLScript için oluşturulan oyun veya animasyon komut dosyası; GLScript içinde çalıştırılabilen değişkenler ve komutların bir listesini içerebilir.

Açılan programlar GLS dosyalar
Windows
GLScript
Linux
GLScript

Dosya tipi3Sothink SWF Easy Shape File

geliştirici SourceTec Software
kategori Vector Image Files
biçim Binary

.GLS seçenek numarası 3

Sothink SWF Easy tarafından kullanılan, Web banner'ları yapmak için kullanılan bir program; bir şekil için model, malzeme, doku ve aydınlatma verilerini kaydeder; Web animasyonlarına eklenebilecek şekilleri saklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Sothink SWF Easy arayüzündeki Kaynak sekmesinden şekiller görüntülenebilir. Yazılımla birlikte birkaç şekil kuruludur ve daireler, yıldızlar, sıçramalar, fırtınalar ve diğer faydalı şekilleri içerir.

GLS biçimi, Sothink SWF Quicker tarafından da desteklenir.

Açılan programlar GLS dosyalar

GLS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gls uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Sothink SWF Easy Shape File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.