Ana sayfa : Dosya uzantıları : .gbp Dosya

.gbp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Genie Timeline Backup Index File

geliştirici Genie-Soft
kategori Backup Files
biçim Zip

Nedir GBP dosya?

Masaüstü bilgisayar ve mobil cihaz dosyaları için bir yedekleme ve kurtarma programı olan Genie Timeline tarafından oluşturulan arşiv dizin dosyası; Kullanıcının yedeklemeyi seçtiğiniz bir dosya koleksiyonunun dizinini içerir; tek bir arşive veya çok ciltli bir arşive referans verebilir; yedeklenen dosyaları geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Genie Timeline, bir yedekleme oturumunun sonunda GBP dizin dosyasını oluşturur. Bu dosya olmadan, yedekleme geri yüklenemez. GBP dosyaları, backup.gbp, backup.X.gbp ve backup (X) .X.gbp adında, "X" rakamının basamağı olduğu adlandırma kuralları ile oluşturulur.

Genie Timeline, artımlı ya da tam yedeklemeler ve isteğe bağlı sıkıştırma içerebilir.

NOT: Genie Timeline Backup, yedekleme için .ZIP sıkıştırma kullanır, böylece yedekleme dosyalarının içeriğini el ile incelemek için herhangi bir Zip sıkıştırması yardımcı programını kullanabilirsiniz.

Açılan programlar GBP dosyalar

Dosya tipi2Gerber Bottom Solder Paste Data File

geliştirici Ucamco
kategori Data Files
biçim N/A

.GBP seçenek numarası 2

Autodesk EAGLE gibi CAD Baskılı Devre Kartı (PCB) araçları tarafından oluşturulan veri çıkış dosyası; panoya yapıştır uygulamak için şablonlar oluşturmak için PCB'nin alt yapıştırma katmanı için düzen verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

GBP dosyası .PDF dosyasına benzer şekilde çalışır. PCB düzeninin dışa aktarılmış bir sürümüdür ve şablonlar oluşturmak için kullanılır. Şablonlar daha sonra, pedler gibi yüzeye monte cihazlar (SMD) eklemek için kartlara macun uygulamak için kullanılır. Görüntülenmesi ve referans gösterilmesi, ancak düzenlenmemesi amaçlanmıştır.

NOT: Gerber formatı aslında Gerber Systems tarafından geliştirilmiştir, ancak şimdi Ucamco tarafından korunmaktadır.

Ortak GBP dosya adları

[projectname] .gbp - GBP dosyası PCB projenizin adından sonra adlandırılır.

Açılan programlar GBP dosyalar
Windows
Autodesk EAGLE
Viewplot
Gerbv
Linux
Autodesk EAGLE
Gerbv
gEDA
Macintosh
Autodesk EAGLE
Gerbv
gEDA

GBP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .gbp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Gerber Bottom Solder Paste Data File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.