Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fvp Dosya

.fvp Dosya uzantısı

Dosya tipiFile Viewer Plus Batch Presets File

geliştirici Sharpened Productions
kategori Settings Files
biçim Text

.FVP seçenek numarası

FVP dosyası, evrensel bir dosya görüntüleme ve dönüştürme uygulaması olan File Viewer Plus tarafından oluşturulan bir ayar dosyasıdır. Toplu iş dosyası dönüştürücüsü tarafından kullanılan ayarları depolar ve giriş dosyalarının listesini, dönüştürme seçeneklerini, dosya yeniden adlandırma ayarlarını ve hedef çıktı dizinini içerir.

Daha fazla bilgi

FVP dosyaları, farklı toplu dönüştürme işleri için birden fazla ön ayar kümesini kaydetmek için kullanışlıdır. File Viewer Plus, yüzlerce farklı dosya biçimini dönüştürebildiğinden, FVP dosyaları görüntüleri, ses dosyalarını, video dosyalarını, belgeleri ve diğer birçok dosya türünü dönüştürmek için ön ayarları yeniden kullanmanıza ve değiştirmenize yardımcı olur.

NOT: FVP dosyaları Dosya Görüntüleyici Plus 2.0 ile tanıtıldı.

Açılan programlar FVP dosyalar

FVP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fvp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

File Viewer Plus Batch Presets File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.