Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fsc Dosya

.fsc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Practical Scriptwriter File

geliştirici Practical Software Design
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir FSC dosya?

Bir FSC dosyası, sahne, ekran, TV ve radyo için bir komut dosyası biçimlendirme uygulaması olan Practical Scriptwriter tarafından oluşturulan bir komut dosyasıdır. Her tür medya için anında yeniden biçimlendirilebilen basit bir metin tabanlı biçimde kaydedilir.

Daha fazla bilgi

FSC dosyaları kelime işlem belgelerine benzer, ancak karakter satırları için tasarlanmış özel bir düzen kullanırlar. Ayrıca, genel metin dosyalarını, komut dosyası istatistiklerini ve tipik bir metin dosyasına dahil olmayan diğer verileri de destekler.

NOT: Pratik Komut Dosyası Yazarı, ABD ve İngiltere pazarları için komut dosyaları oluşturmak için tasarlanmıştır.

Açılan programlar FSC dosyalar
Windows
Practical Scriptwriter

Dosya tipi2FL Studio Score File

geliştirici Image-Line
kategori Audio Files
biçim N/A

.FSC seçenek numarası 2

Kullanıcıların müzik düzenleme, kaydetme ve düzenleme yapmalarını sağlayan bir uygulama olan FL Studio tarafından oluşturulan ve kullanılan puan dosyası; Piyano rulosu ve otomasyon verilerinden gelen melodileri içerir.

Daha fazla bilgi

NOT: Piyano rulosu, Piyano rulosunun kanalıyla ilişkili eklenti araçlarına not ve otomasyon verileri gönderir. FSC dosyasındaki otomasyon verileri, bağlantılı kontrolleri otomatikleştirmek için kullanılır.

Açılan programlar FSC dosyalar

FSC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fsc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FL Studio Score File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.