Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flp Dosya

.flp Dosya uzantısı

Dosya tipi1FL Studio Project

geliştirici Image-Line
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir FLP dosya?

FLP dosyası, müzik düzenlemek, kaydetmek ve düzenlemek için kullanılan bir uygulama olan FL Studio tarafından oluşturulan bir projedir. Demo eklentileri ve müzik parçası ayarları dahil olmak üzere, bir projeyle ilişkili tüm verileri içerir.

Daha fazla bilgi

FLP dosyaları projede görünen gerçek sesi kaydetmez. Bunun yerine, dosyalar ses dosyalarına referanslar içerir. Bu nedenle, bir FLP dosyasını veya başvurduğu dosyaları, .WAV örnek dosyası veya SimSynth veya DrumSynth hazır ayar dosyası gibi taşırsanız, proje FL Studio'da düzgün çalışmayabilir.

NOT: FL Studio, eskiden 1998'de piyasaya sürülen FruityLoops olarak biliniyordu. FruityLoops, Mart 2003'te 4. sürümün piyasaya sürülmesiyle FL Studio oldu.

Açılan programlar FLP dosyalar
Linux
LMMS

Dosya tipi2Flash Project

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim XML

.FLP seçenek numarası 2

Belirli bir Macromedia Flash Project tarafından kullanılan tüm dosyalara referans veren XML tabanlı dosya

Açılan programlar FLP dosyalar
Windows
Adobe Flash
Macintosh
Adobe Flash

Dosya tipi3ActivPrimary Flipchart File

geliştirici Promethean
kategori Data Files
biçim Binary

.FLP seçenek numarası 3

ActivPrimary ve ActivStudio gibi Promethean eğitim dersi planlama programları ile oluşturulan sunum çizelgesi; elektronik beyaz tahta donanımını kullanarak etkileşime girebilecek etkileşimli bir ders planı içerir; öğretmenler tarafından öğrenciler için ders planlarını saklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Promethean'in yazılım ürünü ActivInspire, .FLIPCHART uzantısını kullanıyor ancak yine de FLP dosyalarını açabilir.

NOT: FruityLoops veya FL Studio, ActivPrimary veya ActivStudio ile aynı bilgisayara yüklüyse Sunum dosyası ilişkilendirmesi yanlış FruityLoops veya FL Studio'ya atanmış olabilir. Sunum dosyalarını doğrudan Promethean yazılımında, Dosya → Aç ... 'ı seçerek açabilirsiniz.

Açılan programlar FLP dosyalar

Dosya tipi4Floppy Disk Image

geliştirici N/A
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.FLP seçenek numarası 4

3.5 "disketten oluşturulan, genellikle bir MS-DOS programı veya daha eski bir Windows sürümünden bir program kullanılarak oluşturulan disk görüntüsü, önyüklenebilir dosyaları depolamak ve sanallaştırılmış platformlarda konuk işletim sistemlerini başlatmak için kullanılabilir; Bir diskin içeriğini birden çok diske kopyalamak için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

fdimage.exe adlı disket görüntü programı, FLP dosyalarını oluşturmak için kullanılan ortak bir MS-DOS programıdır. Ayrıca FreeBSD kurulum CD'lerine de dahildir.

Açılan programlar FLP dosyalar
Windows
MagicISO
Smart Projects IsoBuster
Microsoft Windows Virtual PC
Microsoft Virtual Server
Towodo Floppy Image
fdimage
DiskWrite
Macintosh
VMware Fusion

FLP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Floppy Disk Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.