Ana sayfa : Dosya uzantıları : .flm Dosya

.flm Dosya uzantısı

Dosya tipi1Adobe Scout Session

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim N/A

Nedir FLM dosya?

Flash geliştiricileri için performansı etkileyebilecek sorunları tespit edebilen .SWF profil oluşturma uygulaması Adobe Scout tarafından oluşturulan oturum; oturumunuz hakkındaki sorunları kolayca ayıklamak için başkalarıyla kolayca paylaşılabilecek veriler içerir; SWF dosyasını, kare hızını, ActionScript sürümünü, işletim sistemini, ekran boyutunu ve daha fazlasını ayrıntılandıran oturum bilgileri gibi verileri içerir.

Daha fazla bilgi

FLM dosyasını oluşturmak için, Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... 'i seçin, dosyanızı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

FLM dosyasını açmak için, dosyayı çift tıklayabilir veya Dosya → Aç ... 'ı seçebilir, dosyanıza gidebilir ve Aç' ı tıklayabilirsiniz.

Açılan programlar FLM dosyalar
Macintosh
Adobe Scout CC

Dosya tipi2FL Studio Mobile Song File

geliştirici Image-Line
kategori Audio Files
biçim N/A

.FLM seçenek numarası 2

Kullanıcıların müzik düzenleme, kaydetme ve düzenleme yapmalarını sağlayan Android ve iOS için bir uygulama olan FL Studio Mobile tarafından oluşturulan mobil şarkı dosyası; parçaları, şarkı temposunu, klavye düzenini, metronom ayarlarını ve seçilen kullanıcı arayüzü ayarlarını içeren bir proje içerir.

Daha fazla bilgi

NOT: FLM dosyası FL Studio Mobile tarafından oluşturulmuş olmasına rağmen, Windows için FL Studio programı tarafından açılabilir.

Açılan programlar FLM dosyalar
Windows
Image-Line FL Studio
Android
Image-Line FL Studio Mobile
Macintosh
Image-Line FL Studio
iOS
Image-Line FL Studio Mobile HD

FLM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .flm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

FL Studio Mobile Song File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.