Ana sayfa : Dosya uzantıları : .fdx Dosya

.fdx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Final Draft Document

geliştirici Final Draft
kategori Text Files
biçim XML

Nedir FDX dosya?

Film senaryoları, televizyon bölümleri ve sahne oyunları yazmak için kullanılan bir program olan Final Draft tarafından oluşturulan belge; belge metni, sayfa biçimlendirme ve komut dosyası notları içerir; taşınabilirlik için bir XML biçiminde saklanır.

Daha fazla bilgi

Nihai Taslak belgeler dizin kartlarına basılabilir veya Sahne Görünümü ve Sahne Gezgini özellikleri kullanılarak sahneye göre gezilebilir.

Açılan programlar FDX dosyalar
Windows
Final Draft
Macintosh
Final Draft

Dosya tipi2Food Data Exchange File

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim XML

.FDX seçenek numarası 2

Bir FDX dosyası, Living Cookbook ve Paprika Recipe Manager gibi çeşitli yemek kitabı programları tarafından kullanılan bir gıda alışverişi veri dosyasıdır. Çanağın adını, porsiyon sayısını, malzemeyi, miktarı ve prosedür metnini içerebilecek tarif bilgileri içerir. FDX dosyaları XML biçiminde kaydedilir.

Daha fazla bilgi

FDX dosyaları, tarif bilgilerini diğer yemek kitabı programları tarafından desteklenen bir formatta dışa aktarmak için kullanılır. Bir kullanıcı dışa aktarma seçeneğini seçtiğinde bir FDX dosyası oluşturulur ve kullanıcı içe aktarma seçeneğini seçtiğinde açılabilir.

Açılan programlar FDX dosyalar

FDX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .fdx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Food Data Exchange File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.